تسهیلگر یادگیری مهارتهای نرم و توسعه فردی

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
.

AR

EN

کتاب کوچینگ و منتورینگ

در این سال‌ها استفاده از ابزارهایی مثل #کوچینگ و #منتورینگ روند رو به رشدی داشته است و این روند مدیون اثربخشی این رویکردها و بازگشت سرمایه قابل توجه آنهاست.
از سوی دیگر تعریف‌های متفاوت و گاهی متضاد از مفهوم کوچینگ و منتورینگ در فضاهای کسب‌وکاری و دانشگاهی ارائه شده است که اغلب سبب سردرگمی افراد علاقمند می‌شود.

بسیار خوشحالم که با ایده و همکاری دوست خوبم #افشین_محمد و با حمایت موسسه #کیفکو توانستیم #کتاب “کوچینگ و منتورینگ” را ترجمه و منتشر کنیم.
این کتاب در پاسخ به دغدغه‌هایی که به آنها اشاره کردم منبع طبقه‌بندی شده و کاربردی برای دریافت تعریف دقیق و استانداردی از مفهوم کوچینگ و منتورینگ و درک مزایای استفاده از آنها است.
در این کتاب رویکردها، مهارت‌ها و ابزارهای مورد نیاز برای کوچینگ و منتورینگ به شکل مفید و گزیده‌ای معرفی شده است که به نظرم مزیت فوق‌العاده‌ی این کتاب است.
جذابیت دیگری که این کتاب برای من داشت و در طول ترجمه و بازخوانی نهایی بارها احساس خوشایندی در من ایجاد کرد همسو بودن آموزه‌های کتاب با تجربه اجرایی این سال‌های خودمان در حوزه ارایه خدمات کوچینگ و منتورینگ، #تسهیلگری کارگاه‌های “مدیر در نقش کوچ” و #آموزش مهارت‌های کوچینگ بود.

فهرستی از سرفصل‌های کتاب و چند نکته کلیدی را در اسلایدها ببینید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زی‌کوچ

دوره یادگیریِ کوچینگ